• Kubek 900ml dla maturzysty dla niego dla niej

Symbol: GAD02337

Kubek o gigantycznej pojemności z zadaniami do rozwiązania.

70.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 14.8
Kurier H 14.8
Kurier pobranie H 18.9
Dostępność 99 szt.
Waga 0.87 kg

Zamówienie telefoniczne: 517337248

Kubek o gigantycznej pojemności z zadaniami do rozwiązania.

Kubek o gigantycznej pojemności z zestawem zadań do rozwiązania w jednym? Jego właścicielem może być wyłącznie człowiek o wielkim umyśle! Dzięki takiemu prezentowi każdypoczuje się doceniony i nawet podczas przerw będzie mógł oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu. Rozwiązania zadań znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej i w każdej chwili można je sprawdzić. To nie tylko doskonała rozrywka podczas dłuższej przerwy na kawę czy herbatę: widok kubka sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości, kim jest jego właściciel!

Kubek Geniusza to dobry prezent dla każdego, kto lubi wysiłek umysłowy. To także dowcipny upominek dla kogoś, kto ma własne zdanie na każdy temat - pozwoli mu to sprawdzić się w kolejnej dziedzinie wiedzy. Kubek Geniusza będzie też miłym prezentem dla maturzysty, studentalubkogoś, kogo szanujemy za intelekt.  • można myć w zmywarce
  • bezpieczny
  • posiada atest Sanepidu
  • wyprodukowano w Polsce Rozwiązania zadań umieszczonych na Kubku Geniusza znajdują się na stronie: http://froster.pl/genius-mug.UWAGA: wkładka informacyjna dotycząca produktu występuje w dwóch wersjach językowych (PL i EN) dostosowanych do kraju wysyłki.
pojemnosc 900
produkt_wysokosc 12,5 cm
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

w budowie